Oskar znanja u rukama Martina Josipa Kocijana

U subotu 8. lipnja 2013. godine u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu Agencija za odgoj i obrazovanje nagradila je sve državne i međunarodne prvake Oskarom znanja. Oskar znanja je priznanje koji se na razini države dodjeljuje svim učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima ili prvo mjesto na državnim natjecanjima i smotrama koja uz Agenciju za odgoj i obrazovanje organizira i Ministarstvo znanosti obrazovanja i sporta.

Na svečanu dodjelu Oskara znanja iz Osnovne škole „Petar Zrinski“ Šenkovec pozvan je Martin Josip Kocijan, prvak države u natjecanju iz informatike u kategoriji učenika petih razreda, s mentorom Miljenkom Blažeka i voditeljem Dejanom Drabićem. Spomenimo da je Martin Josip Kocijan bio iznimno uspješan i u drugim natjecanjima. Naime, na državnom natjecanju iz geografije ga je dijelilo samo pola boda od 1. mjesta. Taj rezultat je ostvario pod vodstvom mentorice Dunje Novak.

Ovim putem čestitamo još jednom Martinu Josipu Kocijanu na iznimnom rezultatu! Ponosno možemo konstatirati da naš učenik petog razreda u kolekciji priznanja posjeduje i Oskar znanja za školsku godinu 2012./2013.

Izvor: Martina Subotić

objavio: ŽELJKA MIHALIC   datum: 16. 6. 2013.