Božićni sajam i priredba

U srijedu, 18. prosinca 2013. godine, održan je božićni sajam i priredba u našoj školi. I ove godine su razne kreativne božićne ukrase za božićni sajam pripremili učenici i učiteljice nižih razreda. U tome su im na radionicama pomogli i roditelji tako da su klupe u predvorju škole bile prepune božićnih ukrasa, vijenaca, kutija, ogledala i ostalih lijepih ukrasa.  Bilo je i ukusnih kolača! Sav prikupljen novac namijenjen je učenicima koji će ići na terensku nastavu ili izlet.

Ubrzo je uslijedila i božićna predstava koju je svojim toplim govorom otvorila ravnateljica škole, Vesna Kalšan, prof. zaželjevši svima ugodne blagdane te da se lijepo provedu te večeri na školskoj priredbi. Tijekom programa nastupio je tamburaški orkestar, mali i veliki zbor, plesači, učenici nižih razreda te dramska skupina. Oni su nam, svaki na svoji način, približili duh Božića koji ćemo uskoro proslaviti. Priredbu su vodile učenice Ana Toplek i Katja Vuković. Njih je uvježbala i za nastup pripremila učiteljica Marijeta Stevanović, autorica konferanse.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na božićnom sajmu te nam se kasnije pridružili i na božićnoj priredbi! Svima od srca želimo čestit Božić i sretnu cijelu 2014. godinu!

Izvor: Martina Subotić

objavio: ŽELJKA MIHALIC   datum: 20. 12. 2013.