Škola u prirodi

Učenici 4-ih razreda sa učiteljicama Ladislavom Šestak-Horvat, Gordanom Magdalenić, Lanom Topličanec-Horvat i učiteljem Igorom Pergarom bili su tri dana u školi u prirodi.

Smješteni smo bili u hotelu Donat u Boriku kod Zadra. Prvi dan nakon vožnje razgledali smo kulturno-povijesne znamenitosti Nina. Nakon smještaja u sobe, popodne smo proveli u sportskom duhu, kupajući se i sunčajući na plaži. Drugi dan razgledali smo Zadar (Crkva sv. Donata, Katedralu sv. Stošije, Kopnena vrata, Trg pet bunara, Forum, kalelargu i još mnogo toga). Trećeg dana nakon odjave iz hotela krenuli smo prema NP Krka. Bili smo oduševljeni prirodnim ljepotama, osluškivali smo žubor slapova i glasanje raznih životinja. Prije polaska kućama razgledali smo Šibenik i njegove znamenitosti. U kasnim satima sretno smo se vratili kućama. Svugdje je lijepo, al kod kuće je ipak najljepše!

Učenici 4-ih razreda

objavio: Lidija Matoša   datum: 26. 6. 2014.