Prvi dan škole!

Nova školska godina u našoj je školi započela iznimno veselo. Prvog dana nastave pripremili smo program dobrodošlice za učenike prvašiće koji su po prvi puta sjeli u školske klupe. Kako u Područnim školama Mačkovec i Žiškovec  tako i u matičnoj školi Šenkovec prvašiće i njihove roditelje dočekale su njihove učiteljice, pedagoginja i ravnatelj škole.

Programu su nazočili i župan Matija Posavec sa svojim suradnicima, načelnik Općine Šenkovec Saša Horvat, predsjednik Županijske skupštine  Mladen Novak te predstavnica PU Međimurske.

Oni su upravo u našoj školi održali konferenciju za novinare vezanu uz početak nove školske godine. Zajedno s ravnateljem Vladimirom Novakom obratili su se javnosti govoreći o obrazovanju te su svim učenicima Međimurske županije zaželjeli sretan i uspješan početak nove školske godine.

Župan Matija Posavec zajedno s cijelom delegacijom razgovarao je i s našim učenicima-osmašima.

U novu školsku godinu krenuli smo pozitivno, veselo i spremno za nove školske izazove koji nas očekuju.

objavio: MATEJA LEVAČIĆ   datum: 12. 9. 2016.

« Srpanj 2017 »

Portali