Božićnom priredbom približili radost blagdana

Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićne priredbe kojima želimo razveseliti naše učenike, roditelje i ostale goste te im približiti radost i ljepotu blagdana Božića.

U srijedu 19.prosinca  našu školu obuzeo je blagdanski ugođaj jer se pripremao najvažniji događaj na kraju prvog polugodišta. Kao i svake godine i ove je organiziran božićni sajam prepun  ukusnih božićnih kolača koje su ispekli i pripremili roditelji, ali i učenici četvrtih razreda naše škole. Također, u ponudi su bili i kalendari čijom se kupnjom pomaže u razvoju projekta Velike i male zvijezde za pomoć djeci sa sindromom Down.

Školska dvorana bila je prepuna posjetitelja. U ove blagdanske dane ponovo smo pokazali kako nas vežu zajedništvo, ljubav i veselje.

Učenici su pripremili šarolik program bogat božićnim pjesmama, prigodnim plesom i recitacijama. Prvašići su nam se predstavili glumom i plesom, uz malu pomoć starijih učenika, učenici drugih, trećih i četvrtih razreda poslali su jasnu poruku pjesmom  Sretan Božić svakome, dok su nam se i ove godine predstavili tamburaši te veliki i mali zbor. Također, zahvaljujući učenicima šestih razreda, saznali smo kako izgleda Božić u Australiji.

Izvođači su nam dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u naša srca, pokazali su da su povezanost i ljubav najvažniji pokloni koje svojim bližnjima ne trebamo darivati samo u vrijeme Božića, već svaki dan.

U radosnom duhu, želimo vam sretne božićne i novogodišnje blagdane te obilje mira, sreće i blagostanja u 2019. godini.

Slike pogledajte u našoj fotogaleriji....

objavio: Lidija Matoša   datum: 21. 12. 2018.