Izvješće o prethodnom savjetovanju u odnosu na Nacrt Dokumentacije o nabavi Radovi  u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec dostupno je za preuzimanje OVDJE.

PRETHODNO SAVJETOVANJE: Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec

Datum: 19. prosinca 2017. godine

Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec

Osnovna škola "Petar Zrinski" ŠenkovecMaršala Tita 21, Šenkovec, 40000 Čakovec, priprema provedbu otvorenog postupka javne nabave za predmet nabave “Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec”.

Sukladno članku 198. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16) javni naručitelj je obvezan prije pokretanja otvorenog ili ograničenog postupka javne nabave za nabavu radova ili postupka javne nabave velike vrijednosti za nabavu robe ili usluga, staviti opis predmeta nabave, tehničke specifikacije, kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, kriterije za odabir ponude i posebne uvjete za izvršenje ugovora na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u trajanju od najmanje pet dana.

Za vrijeme trajanja prethodnog savjetovanja (19. prosinca 2017. do 27. prosinca 2017.) zainteresirani gospodarski subjekti komentare, prijedloge, mišljenja i sl. mogu dostaviti na adresu elektroničke pošte ossenkovec@gmail.com, zaključno do 27. prosinca 2017. godine do 9:00 sati.

Nacrt Dokumentacije o nabavi može se preuzeti OVDJE (zip).

Naručitelj zadržava pravo izmjene navedenog nacrta u bilo kojem dijelu prije objave postupka javne nabave.

Izvješće o prethodnom savjetovanju za predmet nabave Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole „Petar Zrinski“ Šenkovec

Izvješće o prethodnom savjetovanju u odnosu na nacrt Dokumentacije o nabavi Radovi  u svrhu energetske obnove Osnovne škole „Petar Zrinski“ Šenkovec dostupno je za preuzimanje OVDJE.

PRETHODNO SAVJETOVANJE: Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec

Datum: 09. lipnja 2017. godine

Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec

Osnovna škola "Petar Zrinski" Šenkovec, Maršala Tita 21, Šenkovec, 40000 Čakovec, priprema provedbu otvorenog postupka javne nabave za predmet nabave “Radovi u svrhu energetske obnove Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec”.

Sukladno članku 198. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16) javni naručitelj je obvezan prije pokretanja otvorenog ili ograničenog postupka javne nabave za nabavu radova ili postupka javne nabave velike vrijednosti za nabavu robe ili usluga, staviti opis predmeta nabave, tehničke specifikacije, kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, kriterije za odabir ponude i posebne uvjete za izvršenje ugovora na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u trajanju od najmanje pet dana.

Za vrijeme trajanja prethodnog savjetovanja (09. lipnja 2017. do 16. lipnja 2017.) zainteresirani gospodarski subjekti komentare, prijedloge, mišljenja i sl. mogu dostaviti na adresu elektroničke pošte javnanabava@medjimurska-zupanija.hr, zaključno do 16.lipnja 2017. godine do 9.00 sati.

Nacrt Dokumentacije o nabavi može se preuzeti OVDJE (zip).

« Studeni 2018 »