Održan Dan sporta u našoj školi

U utorak 23.svibnja 2017. održan je Dan sporta u našoj školi. Učenici nižih razreda matične i obiju područnih škola okupili su se na sportskim terenima u Gorčici kako bi međusobno odmjerili snage u trčanju krosa. Nakon njih su i učenici viših razreda dobili priliku pokazati tko je najbrži. Troje najbržih u svakoj kategoriji je dobilo medalje i diplome koje je osigurao ravnatelj Vladimir Novak.

Nakon užine koja je bila osigurana za sve učenike, učenicima razredne nastave predstavili su se članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva Šenkovec pokazujući nekoliko vježbi, a samom izvođenju pridružili su se i naši učenici koji su se okušali u gađanju mete uz pomoć „brentače“. PŠ Žiškovec i PŠ Mačkovec krenuli su pješice prema PŠ Mačkovec na sportske igre. Učenici nižih razreda su svoje sportske aktivnosti nastavili u dvorani matične škole gdje su im se predstavili članovi Kanu kluba iz Varaždina, čija je članica učenica 8.razreda Helena Strniščak.  Učenici viših razreda ostali su na Gorčici i natjecali se u raznim štafetnim igrama i dobro se zabavili. Nakon štafetnih igara, na sportskom terenu predstavili su se članovi Kanu kluba iz Varaždina.

U veselom ozračju protekao je sportski susret učenika naše škole za čiju je pripremu i organizaciju  krosa te igara poslije njega zaslužna profesorica TZK Jasminka Jakšić, dok su svi učitelji razredne i predmetne nastave te djelatnici škole pomogli u realizaciji istog. Nadamo se da su učenici i ovogodišnjim Danom sporta uvidjeli brojne pozitivne strane kretanja i boravljenja u prirodi tijekom sportskih igara.

objavio: MATEJA LEVAČIĆ   datum: 23. 5. 2017.

« Listopad 2017 »

Portali