preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Primanje roditelja 2016./2017.

Ime i prezime

Vrijeme

Ines Kutnjak Sobočan

Srijeda, 11,50 - 12,10

Anamarija Režek

Srijeda, 4. sat (smjena 6. i 8.)

Dunja Novak

Petak, 3. sat (smjena 6. i 8.)

Adriana Taradi Kajmović

Četvrtak, 3. sat (smjena 5. i 7.)

Nevenka Herak Kuzmanović

Četvrtak, 4. sat

Mihaela Novak

Utorak, 3. sat (smjena 5. i 7.)

Martina Košćak

(Tanja Jurgec)

Ponedjeljak, 5. sat (smjena 6. i 8.)

Jasmina Trupković

Srijeda, 3. sat (smjena 6. i 8.)

Mateja Levačić

Srijeda, 5. sat (smjena 5. i 7.)

Jasminka Jakšić

Četvrtak, 5. sat (smjena 5. i 7.)

Ana-Marija Korent

Ponedjeljak, 3. sat (smjena 6. i 8.)

Vesna Golub

Četvrtak, 4. sat

Duško Toplek

Utorak, 3. sat

Snježana Blagus

Četvrtak, 4. sat

Ladisalava Šestak Horvat

Srijeda, 3. sat

Marijeta Stevanović

Utorak, 4. sat (smjena 5. i 7.)

Jelena Novak Pojer

Srijeda, 5. sat

Ivana Matulin

Utorak, 5. sat (smjena 5. i 7.)

Radojka Oreški

Četvrtak, 3. sat

Biserka Kontrec

Srijeda, 2. sat

Ivana Horvat

Četvrtak, 4. sat (prijepodne)

Četvrtak, 5. sat (poslijepodne)

Gordana Magdalenić

Ponedjeljak, 5. sat (popodne uz najavu)

Srijeda, 2. sat (prijepodne)

Senka Saško

Četvrtak, 5. sat (prijepodne)

Petak, 5. sat (poslijepodne)

Nada Grahovec

Ponedjeljak, 4. sat (prijepodne)

Četvrtak, 5. sat (poslijepodne)

Jasmnika Mesarić

Utorak, 4. sat

Tomislav Horvat

Srijeda, 1. i 2. sat

Četvrtak, 1. i 3. sat

Josip Mihalković

Ponedjeljak, 5. sat

Iva Mihalic

Srijeda,5. sat prijepodne (smjena 6. i 8.)

Srijeda, 2. sat popodne (smjena 6. i 8.)

 

Radmila Bašić

Utorak, 5. sat (smjena 5. i 7.)

Lana Topličanec Horvat

Petak, 2. sat (prijepodne)

Petak, 5. sat (poslijepodne)

Nataša Toplek Veseli

                  Srijeda, 4. sat

                    Martina Moharić

       Ponedjeljak, 4. sat (prijepodne)

          Srijeda, 5. sat (poslijepodne)

                     Jelena Prprović

         Srijeda, 5. sat (smjena 5. i 7.)

Petra Bakoš

Četvrtak, 2. sat (prijepodne)

Srijeda, 16,25 - 17,20

Ruža Golić

Ponedjeljak, 5. sat (poslijepodne)

Srijeda, 4. sat (prijepodne)

Valentina Miller

Srijeda, 7. sat (smjena 5. i 7.)

Saša Hladki

Srijeda, 7. sat

Darija Mudri

Petak, 12,40 - 13, 25

Ivana Filipan

Srijeda, 3. sat (smjena 6. i 8. popodne)

Utorak, 7. sat (smjena 5. i 7. popodne)

Dunja Jonke

Utorak, 11h (smjena 2. i 4.)

Sanja Murk

Utorak, 4. sat (smjena 6. i 8.)

Janko Kalšan

Srijeda, 4. sat

 



 

 

  :: opširnije :: 


objavio: MATEJA LEVAČIĆ  datum: 19. 9. 2016. 12:00
 


E-DNEVNIK

OŠ "Petar Zrinski" od šk.godine

2015./2016. prelazi u E-dnevnik

sustav.

Kutak za učitelje


Obavijesti

Novosti

Pedagog - Logoped

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Wikipedia

 
   


Facebook


Narodne Novine


Anketa
Mislite li da ćete u ovoj školskoj godini postići bolji uspjeh nego u prošloj?





Linkovi
Portali
 • Vip
 • T-portal

Dnevni Tisak

Informatički časopisi
 • Enter
 • Bug

Obrazovanje
 • Škole.hr
 • CARnet
 • E-skola


Vaša pitanja
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Školska Učilica


Prometna Učilica





preskoči na navigaciju