preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Primanje roditelja 2018./2019.

 

 

Vrijeme

Ime i prezime učitelja

Dan

Vrijeme

Smjena

Jasminka Mesarić

Ponedjeljak

3.sat

Prijepodne/poslijepodne

Snježana Blagus

Srijeda

3.sat

Prijepodne/poslijepodne

Nada Grahovec

Ponedjeljak

4.sat

5.sat

Prijepodne

 

Poslijepodne

Mateja Levačić

Ponedjeljak

4.sat

Prijepodne/poslijepodne

Biserka Kontrec

Četvrtak

2.sat

Prijepodne/poslijepodne

Nataša Toplek Veseli

Ponedjeljak

4.sat

Prijepodne/poslijepodne

Petra Bakoš

Utorak

8.20 – 9.05

Prijepodnevna smjena

Ponedjeljak

16.35 – 17.20

Popodnevna smjena

Ivana Horvat

Srijeda

5.sat

Prijepodne/poslijepodne

Radojka Oreški

Srijeda

4.sat

Prijepodne/poslijepodne

Vesna Golub

Ponedjeljak

4.sat

Prijepodne/poslijepodne

Senka Saško

Četvrtak

11.35-12.20

Prijepodne

Utorak

16.35-17.20

Poslijepodne

Ruža Golić

Utorak

1.sat

Prijepodne

Ponedjeljak

5.sat

Poslijepodne

Gordana Magdalenić

Utorak

2.sat

Prijepodne/poslijepodne

Ladislava Šestak Horvat

Petak

2.sat

Prijepodne/poslijepodne

Lana Topličanec Horvat

Četvrtak

Utorak

10.45 – 11.30

14.55 – 15.40

Prijepodne

Poslijepodne

Martina Hrženjak

Ponedjeljak

4.sat

6./8.

Anamarija Režek

Srijeda

3.sat

6./8.

Josip Mihalković

Srijeda

Petak

3.sat

4.sat

Poslijepodne

 

Prijepodne

Lidija Matoša

Srijeda

3.sat

5./7.

Andrea Gačić

Utorak

3.sat

5./7.

Mihaela Novak

Četvrtak

2.sat

6./8.

Jasmina Trupković

Ponedjeljak

5.sat

6./8.

Ana-Marija Korent

Utorak

3.sat

6./8.

Jasminka Jakšić

Ponedjeljak

3.sat

6./8.

Ivana Matulin

Srijeda

4.sat

5./7.

Darija Mudri

Četvrtak

5.sat

5./7.

Dunja Novak

Petak

2.sat

5./7.

Ivana Filipan

Četvrtak

2.sat

6./8.

Sanja Murk

Četvrtak

0/7. sat

Prijepodne/poslijepodne

Nevenka Herak Kuzmanović

Četvrtak

4.sat

5./7.

Janko Kalšan

Srijeda

3.sat

5./7.

Adriana Taradi – Kajmović

Četvrtak

2.sat

5./7.

Tomislav Horvat

Srijeda

2.sat

6./8.

Duško Toplek

Četvrtak

0.sat

Prijepodne/poslijepodne

Sanja Dobošić

Ponedjeljak

3.sat

5./7.

Saša Hladki

Srijeda

4.sat

6./8.

Ines Kutnjak Sobočan

Utorak

3.sat

PŠ Žiškovec

Valentina Miller

Srijeda

4.sat

6./8.

Iva Mihalic Krčmar

Srijeda

5.sat

5./7.

Maja Matotek

Srijeda

5.sat

5./7.

Iva Maljuna Orehovec

Utorak

5.sat

5./7.

Dunja Jonke

Četvrtak

13.00 – 13.30

5./7.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Lidija Matoša  datum: 16. 10. 2018. 12:00
 


E-DNEVNIK

Obavijesti

Novosti

Pedagog - Logoped

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Wikipedia

 
   


Facebook


Narodne Novine


Anketa
Mislite li da ćete u ovoj školskoj godini postići bolji uspjeh nego u prošloj?





Linkovi
Portali
 • Vip
 • T-portal

Dnevni Tisak

Informatički časopisi
 • Enter
 • Bug

Obrazovanje
 • Škole.hr
 • CARnet
 • E-skola


Vaša pitanja
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Školska Učilica


Prometna Učilica





preskoči na navigaciju