NAŠA ŠKOLA IMA VODITELJICU ŽUPANIJSKOG STRUČNOG VIJEĆA – IVANU FILIPAN

Autor: Lidija Matoša, 11. 6. 2018.

Učiteljica njemačkog jezika naše škole Ivana Filipan, koja je prošle godine postala učitelj mentor, u svibnju ove školske godine izabrana je za novu voditeljicu Županijskog stručnog vijeća Međimurske županije. Ovo Županijsko vijeće broji pedesetak profesora i učitelja njemačkog jezika Međimurske županije.

Običaj je da se županijska vijeća održavaju u školi u kojoj voditelj Vijeća radi. Stoga je nedavno u našoj školi održan i prvi Županijski stručni skup učitelja njemačkog jezika. Skup je otvorio ravnatelj škole Vladimir Novak koji je predstavio našu školu te sudionike motivirao pozdravnim govorom.

Nakon toga dr. sc. Ines Carović održala je radionicu naslova „Govorništvo u nastavi“. Na kraju skupa učitelj mentor Valentina Bogdan i učiteljica Monika Turk iz OŠ Sv. Martin na Muri predstavile su se radionicama „Beispiele aus der Unterrichtspraxis“.

Unatoč vrućem vremenu, skup je uspješno završen na zadovoljstvo svih sudionika te se unaprijed radujemo budućem susretu.

« Listopad 2018 »