Uvodnim programom započeo projekt Erasmus +

Prvi susret s gostima iz projekta Erasmus + obilježen je svečanom priredbom u prepunoj dvorani Doma sindikata u Čakovcu. Gosti iz Španjolske, Portugala, Velike Britanije, Italije i Turske uživali su u izvedbama našeg zbora uz vodstvo učiteljice Ivane Matulin.

U uvodnome dijelu svim su se nazočnima obratili i poželjeli im dobrodošlicu ravnatelj škole, gospodin Vladimir Novak, voditeljica Erasmus + projekta, gospođa  Dunja Novak, načelnik Općine Šenkovec, gospodin Saša Horvat te pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje MŽ, gospođa Blaženka Novak.

U revijalnom dijelu uživali smo u izvedbama međimurske kantautorice Lee Šprajc , kao i u nastupu KUD-a Mačkovec koji su sa svojom voditeljicom Ivanom Topličanec, pjesmama i plesom oduševili sve prisutne. Voditelji programa bili su Mauro Janušić i Katja Premuš, a za njihovo uspješno vođenje zaslužne su učiteljice Martina Hrženjak i Valentina Miller.

U završnom dijelu imali smo prilike uživati u izvedbi našeg zbora koji je kod svakog predstavljanja zemlje sudionice u projektu, izveo njihovu nacionalnu himnu. Bio je to zaista poseban doživljaj i iskrene čestitke zborašima te voditeljici Ivani Matulin, profesorici glazbene kulture. Veliko hvala svima koji su svojom nazočnošću uveličali ovu svečanu priredbu.

Slike pogledajte u našoj fotogaleriji....

objavio: Lidija Matoša   datum: 8. 5. 2019.