Dani otvorenih vrata u SŠČ

Kako bismo sve naše učenike osmih razreda informirali o upisima u srednje škole, približili im obrazovne programe, upoznali ih sa zahtjevima i školskim obvezama, dočarali im školsku klimu pojedinih srednjih te naposljetku olakšali odabir srednje škole, pedagoginja škole će i ove godine u suradnji s ostalim stručnim suradnicima srednjih škola kontinuirano dogovarati i sudjelovati u organizaciji raznovrsnih aktivnosti, predavanja, radionica, sajmova te posjeta osmaša srednjim školama na području međimurske županije, u sklopu profesionalne orijentacije učenika.

Za početak, zainteresirani učenici osmih razreda su uz pratnju pedagoginje škole, dana 7.3.2020. ,posjetili Srednju školu Čakovec gdje su ih učenici srednjoškolci srdačno dočekali, proveli školom te im priredili zanimljiv glazbeno-plesni-recitatorski program.

Učenici će o nadolazećim događajima, aktivnostima i posjetama biti pravovremeno obaviješteni od strane pedagoginje, kao i o organizaciji „Dana otvorenih vrata“ srednjih škola koje će moći posjetiti i roditelji te se detaljnije informirati o obrazovnim programima.

objavio: Lidija Matoša   datum: 9. 3. 2020.