Škola velikih uspjeha

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec obilježila je Dan škole....

Zanimljivim programom  OŠ „Petar  Zrinski“ Šenkovec  proslavila  je Dan škole. U školskoj sportskoj dvorani okupili su se 11. lipnja 2010. učenici, roditelji i učitelji kako bi na svečanoj priredbi bili upoznati s ovogodišnjim uspjesima škole.  Ravnateljica Vesna Kalšan, prof.  je na početku pozdravila sve prisutne istaknuvši stoljetnu tradiciju, kreativnost i uspješnost škole davši nam pregled svih rezultata i nagrada koje su postigli učenici sa svojim mentorima tijekom protekle školske godine.

Program je nastavljen kulturno-umjetničkim sadržajem tijekom kojeg su nam se predstavili članovi zbora, dramske skupine, pobjednici  Najglasa, recitatori  te plesna skupina Flik. Za osmišljavanje i realizaciju samog programa zaslužna je profesorica Marijeta Stevanović i profesor Vladimir Novak.

Nakon što su najboljim učenicima i njihovim mentorima uručene nagrade, učenici su otišli na radionice koje su za njih pripremili njihovi učitelji. Radionice su bile otvorenog tipa što znači da su bile pripremljene za učenike svih razreda te da su se njima mogli priključiti i njihovi roditelji.

Tako se ove godine u obilježavanju Dana škole spojilo kulturno- umjetničko, književno, sportsko, ali i zabavno ozračje rada u školi.

Napisala: Martina Subotić

Ravnateljica škole, nagrađeni mentori i učenici

objavio: Lidija Matoša   datum: 16. 6. 2010.

« Svibanj 2024 »