Škola velikih uspjeha

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec obilježila je Dan škole.

U školskoj sportskoj dvorani okupili su se 10. lipnja 2011. godine učenici, roditelji i učitelji kako bi na svečanoj priredbi i izložbi školskih uspjeha proslavili Dan škole. Prije same priredbe prof. povijesti Miljenko Hajdarović  je povodom skorašnje proslave 20 godina hrvatske državnosti održao kratko predavanje na tu temu. Program je nastavljen kulturno-umjetničkim sadržajem tijekom kojeg su nam se predstavili članovi zbora, dramske skupine nižih razreda, pobjednice  Najglasa, recitatori  te plesna skupina Flik.

Ravnateljica Vesna Kalšan, prof.  pozdravila je sve prisutne istaknuvši stoljetnu tradiciju, kreativnost i uspješnost škole prezentirajući nam zajedno s pedagoginjom škole Petrom Naranđom, prof.  pregled svih rezultata i nagrada koje su postigli učenici sa svojim mentorima tijekom protekle školske godine. Posebno velik pljesak dobili su učenici i mentori koji su našu školu predstavljali na čak četiri natjecanja državne razine.

Nakon što su najboljim učenicima i njihovim mentorima uručene nagrade, svi prisutni imali su priliku pogledati izložbu koja se nalazila u učionicama škole, a koja je predstavljala ovogodišnji pregled rada svih učenika i učitelja škole. Tako se ove godine u obilježavanju Dana škole spojilo kulturno- umjetničko, književno, sportsko, ali i zabavno ozračje rada u školi.

Slike možete pronaći u našoj fotogaleriji....

objavio: Lidija Matoša   datum: 14. 6. 2011.

« Svibanj 2024 »