Kupnja električnog bicikla

U Osnovnoj školi „Petar Zrinski“ Šenkovec  09. kolovoza uručen je elektronični bicikl Ivanu Vidoviću, učeniku 4. razreda, kako bi sljedeću školsku godinu mogao lakše i samostalnije započeti te kako bi mu se olakšalo svakodnevno kretanje.

Akcija kojom je to ostvareno započela je krajem petog mjeseca kada je naša škola organizirala Naj glas, natjecanje koje okuplja sve učenice i učenik koji vole pjevati, posjeduju glazbeni talent i žele iskusiti kako je to nastupiti na pozornici pred mnogobrojnom publikom. Kao i proteklih godina, ova priredba bila je humanitarnog karaktera. Novac se prikupljao za Ivana, no da bi akcija u potpunosti uspjela uključili su se i donatori.

Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su se uključili u ovu akciju, a napose donatorima, Vladimiru Novaku, prof. koji je proveo Naj glas, Biserki Kontrec, razrednici malog Ivana i ravnateljici škole Vesni Kalšan, prof. Bez suradnje svih spomenutih akcija se ne bi ostvarila pa se pokazala točnom stara uzrečica: „Kad se hoće, sve se može!“

Martina Subotić

objavio: Lidija Matoša   datum: 6. 9. 2011.

« Svibanj 2024 »