ČESTITKE ZA NAŠE ČETVERONOŽNE PRIJATELJE

Autor: Lidija Matoša, 9. 12. 2015.

Bliži se Božić. Razmišljamo o poklonima kojima ćemo razveseliti svoje najbliže,kolačima koje ćemo ispeći,kakav ćemo bor imati,kojim ćemo ga ukrasima okititi…No, da li je to smisao Božića?U Došašću-vremenu kad dočekujemo dolazak maloga Isusa više bi trebali misliti na druge,činiti dobra djela i pomagati najpotrebitijima. Stoga smo mi,učenici 2.b razreda  u sklopu projekta VOLONTERIZAM i ove godine odlučili učiniti dobro djelo i razveseliti nekoga.

Napravili smo osamdesetak čestitki uz pomoć naše učiteljice i dvije mame . Ovim se im putem iskreno zahvaljujemo. Dva sata marljivo smo izrezivali oblike i lijepili ih dok nisu nastala prava mala remek djela. Čestitke smo poklonili „Prijateljima“-Skloništu za nezbrinute životinje. Po njih je došla gospođa Sanja koja nam se lijepo zahvalila u ime naših malih  četveronožnih prijatelja koje smo ove godine već jednom posjetili u 10.mjesecu  . Čestitke možete vidjeti i kupiti na njihovom štandu u gradu u sklopu „ADVENTA U GRADU ZRINSKIH“. Učinite i vi dobro djelo,vjerujte osjećat ćete se bolje. Mi smo presretni ,a u glavicama nam se roje već neke nove ideje .Ali o tome iduće godine!

Učenici 2.b i učiteljica