Budimo tolerantni svakoga dana

Autor: MATEJA LEVAČIĆ, 17. 11. 2016.

Međunarodni dan tolerancije obilježava se svake godine 16.studenoga. Ove smo se godine potrudili i  snimili kratak video te ga poslali na natječaj o toleranciji pod nazivom Oboji svijet šarenim bojama tolerancije.

Uz kratku prezentaciju  o toleranciji, video su imali prilike vidjeti svi učenici razredne i predmetne nastave prije velikog odmora u dvorani škole. Dan tolerancije podsjeća nas na poštovanje i uvažavanje onih koji su drugačiji od nas. Budimo tolerantni jedni prema drugima svakoga dana!

Redateljsku palicu preuzele su  Stela Horvat i Paola Isabel Glumpak i vješto vodile cijelu glumačku ekipu koju čine: Ivan Šubić, Simon Varošanec, Meri Furdi, Stela Horvat Paola Isabel Glumpak, Rudy Novak, Ela Pergar, Alen Hozjan, Benjamin Flac, Noa Petković, Mislav Pintarić, Brigita Petković, Kristina Kelkedi, Josip Đeri, Karlo Hat, Zita Bel, Manda Jeđut, Hana Vidović, Roko Radek, Gabriel Kečkeš, Dora Fažon, Laura Filipić, a sve pod vodstvom pedagoginje Ivane Kirić Balažić i knjižničarke Lidije Toth.

Video možete pogledati na linku: