Božićna radionica 4.b

Autor: MATEJA LEVAČIĆ, 13. 12. 2016.

Dana 5. 12. 2016. u OŠ Petar Zrinski Šenkovec 4.b je imao božićnu radionicu s roditeljima. Svi učenici su bili uzbuđeni  zbog radionice. Nakon što su roditelji zauzeli mjesta počeli smo s izradom božićnih ukrasa.

Prvo smo izradili ukras koji ćemo rado staviti na bor, a potom anđela kojeg ćemo staviti u podnožje bora. Naši ukrasi za bor su nas obradovali jer su lijepo ispali. Anđeli su nam se ubrzo smiješili u svojim šarenim haljinicama. Svi smo se željeli fotografirati s našim ukrasima i tako zabilježiti ovo naše lijepo druženje.

Na kraju smo još malo popričali i najednom smo začuli lupanje po vratima, svi smo se prepali. Učiteljica je zabrinuto otvorila vrata, a na podu je bila velika smeđa kutija.

Sve nas je iznenadio dolazak Sv. Nikole  s darovima.

Našem zadovoljstvu nije bilo kraja. Učiteljica nam je podijelila darove i sve smo to zabilježili zajedničkom fotografijom, a na kraju smo svi zapjevali zvončići, zvončići.... i pjesmom završili ovo naše uzbudljivo druženje.

Nadamo se da će se naši ukrasi dobro prodati na sajmu jer novac skupljamo za Školu u prirodi. Ipak rado bi ukras kojeg sam ja izradila kupila sama jer mi se jako sviđa.

Josip Đeri i Brigita Petković 4.b

« Studeni 2017 »